Renoveeritud tehnika

Äriklassi sülearvuti on igati loogiline valik kui on vajadus uus rüperaal soetada. Uute äriklassi sülearvutite üks ja ainus miinus on kõrge hind – tahaks osta küll, aga uue äriklassi sülearvuti soetamine ei pruugi olla alati rahaliselt võimalik. Sellisel juhul ongi mõistlik kvaliteedis järeleandmisi mitte teha ega soetada uus odavklassi sülearvuti (mille kvaliteet on oluliselt madalam ja vead võivad hakata ilmnema juba peale mõnda kuud kasutamist) vaid osta äriklassi kuuluvad kasutatud sülearvutid, mis on vastupidavad ja kiired ning mille ostmist ei pea hiljem kahetsema.

Äriklassi arvutid on kvaliteetsed ja vastupidavad kõikide näitajate ja detailide suhtes – nendes arvutites ei pea pettuma ja alljärgnevalt toome välja mõned punktid, miks just äriklassi arvutit eelistada:

  • Odavklassi sülearvutites on kasutusel võimalikult odavad komponendid, äriklassi sülearvutite komponendid on hinnaklassilt kallimad, vastupidavamad ja töökindlamad – seetõttu ka tootjapoolne 3 aastane garantii.
  • Äriklassi sülearvutitel on vastupidav korpus (näiteks alumiinium, magneesium, karbon, titaanium) ja sisseehitatud raam, mis kaitseb arvuti elutähtsaid komponente. Odavklassi sülearvutid on plastikust või taolisest materjalist korpusega, mis kipuvad kiiresti kuluma ja põrutuse korral katki minema ega kaitse arvutit piisavalt.
  • Äriklassi sülearvutid on reeglina mattekraani ja kõrge resolutsiooniga ning silmasõbralikud.
  • Äriklassi sülearvutitel on parem tootjapoolne tugi, neid sülearvuteid on võimalik kasutada pikki aastaid. Odavklassi sülearvutite tootjatugi vaid 1-2 aastat.
  • Äriklassi sülearvutid on enamasti silmapaistvad oma lisade poolest (ID-kaardi lugeja jne).

Lisaks eelpool toodud punktidele on äriklassi arvutitel veel palju häid omadusi, mille ilmekaks tõestuseks on see, et meie kogemuse põhjal on kasutatud äriklassi sülearvutite veaprotsent alla 1%! Tehnikasalong pakub vähekasutatud sülearvutitele 1 aasta garantiid – julgeme seda teha, sest teame, et vähekasutatud äriklassi sülearvuti on mõistlik valik nii rahakotile kui iseenda südamerahule – arvutid on soodsa hinnaga ja töö kulgeb sujuvalt.

Vähekasutatud sülearvutid on hea valik kõigile kasutajatele. Oluline on, et arvuti oleks äriklassi oma, kindlasti puhastatud ja kontrollitud, litsentsi ja garantiiga – täpselt nii nagu Tehnikasalongis pakutakse!