Meist

Tehnikasalong logo
alates aastast 1994

Tehnikasalong OÜ on pakkunud nii kontoritehnika müügi kui ka remondi- ja hooldusteenuseid äri- ja eraklientidele.

Meil on enam kui 20 aastat IT juhtimise kogemust väga erinevates valdkondades, me teame, millised on mõistlikud ja optimaalsed lahendused. Iga IT-küsimus on väärt väljakutse ja selle lahendamine on teinud meid aja jooksul vaid tugevamaks.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda heal tasemel IT juhtimise ja IT partneri teenust, kvaliteetseid ning hinnatud kaubamärgiga tooteid oma praegustele ja uutele klientidele. Pakume oma klientidele profesionaalset abi nii arvuti riist- kui tarkvara soetamisel kui ka hilisemat tuge selle kasutamisel ning täiustamisel.

Suurem osa Läänemaa edukatest ettevõtetest ning ka eraisikutest tehnikasõbrad hooldavad ja remondivad oma nutiseadmeid ning kontoritehnikat just meie juures.

Meie meeskond

Ahti Irs IT müük, veebilehtede loomine, programmeerimine (+372) 504 1101 ahti@hts.ee
Andrus Lilleväli Elektroonika ja kontoriseadmete müük, hooldus ja remont (+372) 502 6248 andrus@hts.ee
Jaan Saviir IT müük ja hooldus (+372) 502 6247 jaan@hts.ee
Janek Samarajev IT remont ja hooldus (+372) 506 9100 janek@hts.ee
Raivo Reimann IT remont ja hooldus (+372) 5349 6686 raivo@hts.ee
Helena Ungert IT konsultant ja müük (+372) 472 5050 helena@hts.ee