IT juhtimine

Meie poolne IT juhtimine tagab Teie ettevõttele sujuva ja jätkusuutliku IT arengu.

Pakume klientidele IT juhtimise teenust rendimudeli alusel.

IT juhtimise rentimise eelisteks on:

  • IT juhile on tagatud tsentraalne tugi (kompetentsid, koolitused, sertifikaadid, meeskond) meie poolt. Meie IT juhil on keerulisemate otsuste tegemisel alati kelleltki lisanõu küsida, mis omakorda tagab targemad otsused.
  • IT juhi rentimisega säästad. Keskmise suurusega ettevõte (kuni 25-50 inimest) ei suuda üldjuhul rakendada oma IT juhti tema kõrge palga vääriliselt. Meie teenuse puhul maksab ettevõtte vaid osalise IT juhi koormuse eest, mis samas rahuldab ära kõik  IT arengu vajadused.
  • Renditud IT juht on kompetentsem ja motiveeritum, kuna tegeleb mitmete ettevõtetega. See pakub talle mitmekülgseid väljakutseid, mis teda arendavad ning sellest võidavad ennekõike just ettevõtted ise.
  • Õige inimese leidmise vastutus on Tehnikasalongil. Tänu põhjalikele kogemustele ja teadmistele infotehnoloogiast, suudame tõenäoliselt leida parema IT juhi konkreetse ettevõtte jaoks ning tänu tema rakendamisele mitmetes firmades tagab see ka madalama hinna.
  • IT juhi rentimise puhul on teenuse käivitamine ja teenusest loobumine kiire. Lisaks ei ole süsteem ehitatud üles ühe mehe nägemuse järgi, vaid lähtudes parimatest praktikatest ning dokumenteeritud selliselt, et IT juhi vahetamisel, asendamisel jne, suudab uus inimene koheselt mõista süsteemi toimimist.

Teenuse osutamisega seotud peamised tegevused:

IT konsultatsioon
IT kulude analüüs ja optimeerimine
IT projektide juhtimine ja läbiviimine
IT dokumenteerimine ja standardiseerimine
IT investeeringute juhtimine
IT meeskonna töö koordineerimine
Kui leiad, et sinu ettevõtte IT juht ei ole piisavalt tasemel, oled otsimas uut IT juhti või tunned teema vastu suuremat huvi, siis konsulteeri nendel teemadel kindlasti ka meiega.